Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

Ziołolek Sp. z o.o.

  • Starołęcka 189, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Starołęcka 189

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • współudział w tworzeniu i realizowaniu strategii marketingowej firmy

  • koordynacja działań w obszarze mediów społecznościowych

  • zarządzanie treścią stron internetowych firmy

  • udział w kreowaniu oraz wprowadzaniu na rynek nowych produktów

  • tworzenie kampanii marketingowych (online i offline)

  • monitorowanie rynku i jego trendów

  • współpraca z agencjami reklamowymi, grafikami oraz działami wew. firmy

  • tworzenie materiałów marketingowo-reklamowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub wykształcenie kierunkowe

  • znajomość narzędzi marketingu internetowego

  • znajomość narzędzi: WordPress, CMS, Excel

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • duże poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i dokładność w ich realizacji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)

  • regularne godziny pracy

  • przyjazną atmosferę w pracy oraz wsparcie zespołu

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • udział w branżowych wydarzeniach (targi, konferencje, szkolenia)

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „Ziołolek" to 75 lat tradycji polskiego przemysłu farmaceutycznego, oryginalnych polskich technologii oraz entuzjazmu i wiary w możliwości. Przedsiębiorstwo powstało w 1945 r. i jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży farmaceutycznej.

P.F. „Ziołolek” produkuje leki oparte na oryginalnych polskich recepturach, które w połączeniu z nowoczesnymi metodami wytwarzania dają dobre efekty w leczeniu i profilaktyce.

Przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie leki dermatologiczne, sole musujące oraz wyroby kosmetyczne, dermokosmetyki i suplementy diety.

Przewiń do profilu firmy