Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Dealer BMW Smorawiński

  • Obornicka 235, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Obornicka 235

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja kampanii reklamowych i promocyjnych dla marek BMW, BMW Motorrad i MINI, w szczególności opartych o marketing internetowy

  • Samodzielne tworzenie kampanii płatnych w social mediach (Facebook, Instagram) i Google (Google Ads)

  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników wraz z rekomendacjami zmian i działań mających na celu wsparcie działów sales i aftersales

  • Przygotowywanie prostych grafik, copy, artykułów promocyjnych zgodnie z CI i tonality marek BMW, BMW Motorrad i MINI.

  • Przygotowywanie autorskich materiałów foto i wideo wraz z obróbką

  • Kontakt z centralną agencją marketingową, briefing, debriefing

  • Organizacja wydarzeń i eventów

  • Weryfikacja narzędzi marketingowych w salonach, kontrola materiałów POS, weryfikacja zgodności standardów.

Nasze wymagania

  • Wszechstronne doświadczenie marketingowe na podobnych stanowiskach - min. 2 lata

  • Praktyczna wiedza i umiejętności w zakresie działań marketingu digitalowego (Facebook Ads, Google Ads)

  • Umiejętności analityczne w zakresie realizowanych działań (biegłość MS Excel)

  • Wysoka kultura osobista, lekkie pióro i umiejętności skutecznej komunikacji

  • Kreatywność i nieszablonowość przy zachowaniu logicznego myślenia

  • Odpowiedzialność za powierzone obowiązki i realizacji od A do Z

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Telefon komórkowy i laptop, dostęp do narzędzi wideo: gimbal, mikrofony

  • Kartę Multisport, opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe - dostępne na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz wszechstronnego rozwoju w firmie, której produkty są powszechnie rozpoznawalne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Dołącz do Zespołu BMW, BMW Motorrad i MINI Smorawiński! Jeżeli potrafisz kreować wizerunek rozpoznawalnej marki, cechują Cię zdolności organizacyjne oraz wszechstronność, otwartość na wyzwania i kreatywność w połączeniu z systematycznym i terminowym realizowaniem zadań.

Mamy dla Ciebie idealną pracę

Przewiń do profilu firmy