Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Pfeifer & Langen Polska

Mickiewicza 35

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja procesu projektu nadruku na opakowaniach (koncepcja kreatywna) i druku opakowań

  • koordynacja i przygotowywanie danych do druku z producentami opakowań

  • optymalizacja obecnych i rozwój nowych opakowań (grafika i projekt techniczny)

  • ścisła współpraca z agencjami marketingowymi i drukarniami w zakresie projektu i druku opakowań

  • współpraca międzynarodowa z Działem Marketingu i Prawnym w Kolonii

  • współpraca z Działami: Prawnym, Jakości, Zakupów, Produkcją i Rzecznikiem Patentowym w Polsce

  • wsparcie Brand managera w bieżących działaniach

  • obsługa serwisu konsumenckiego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (marketing, techniczne, ekonomiczne)

  • doświadczenie w pracy w dziale marketingu

  • doświadczenie w obszarze projektu opakowań - preferowane w branży FMCG

  • doświadczenie we współpracy z agencjami marketingowymi i drukarniami

  • znajomości procesu wprowadzania nowych produktów na rynek

  • zaangażowanie i umiejętności współpracy w ramach grup projektowych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej, znanej firmie o uznanej pozycji na rynku

  • wdrożenie i przeszkolenie do pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • bogaty pakiet socjalny dla każdego pracownika

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne