Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. marketingu

Josera PolskaO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Josera Polska

Ziębicka 35

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie materiałów marketingowych oraz ich bieżąca aktualizacja
  • Przygotowywanie i organizacja szkoleń dla klientów oraz pracowników działu – offline oraz online
  • Przygotowywanie materiałów oraz komunikacji przy wprowadzaniu nowych produktów na rynek
  • Przygotowywanie akcji promocyjnych oraz kampanii brandowych – offline i online
  • Współpraca z zagranicznymi działami przy tworzeniu konceptów marketingowych
  • Organizacja eventów oraz stoiska marki na imprezach branżowych
  • Nadzorowanie programów lojalnościowych dla partnerów biznesowych
  • Tworzenie i wysyłka newsletterów do klientów B2B
  • Tworzenie i nadzorowanie funkcjonowania portali B2B
  • Tworzenie i koordynacja produkcji materiałów POS
  • Współpraca z Agencjami i podmiotami zewnętrznymi w ramach powierzonych obowiązków
  • Monitoring, analiza efektywności prowadzonych działań
  • Monitorowanie i analiza rynkowych działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie marketingu
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale Marketingu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność i podejmowanie inicjatyw w codziennym działaniu
  • Kreatywność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Przyjazną pracownikom rodzinną kulturę pracy, opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego oraz rozwój osobisty poprzez udział w systemie profesjonalnych szkoleń w ramach programu the food family Journey
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, premia świąteczna, premia urlopowa, bezpłatna nauka języków obcych, dofinansowanie nauki, codziennie świeże owoce i warzywa, paczki dla dzieci, Multisport, itp.)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Josera Polska jest częścią rodzinnej firmy ERBACHER the food family. Jesteśmy znani w ponad 60 krajach na całym świecie, jako specjaliści w kreowaniu, produkcji oraz dystrybucji najwyższej klasy produktów zapewniających zrównoważone żywienie ludzi i zwierząt. Za nami stoi 80 lat innowacji i sukcesów w budowaniu międzynarodowej marki JOSERA, będącej liderem w segmencie produktów premium. Odnosimy sukcesy na rynkach światowych, połączone z ciągłym i stabilnym rozwojem naszej działalności biznesowej. Jesteśmy pionierami we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, społecznej odpowiedzialności oraz dbamy o to, aby nasi klienci każdego dnia otrzymywali produkty i usługi spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Naszą misją jest zapewnienie, aby żywienie ludzi i zwierząt w przyszłości odbywało się w sposób zrównoważony. JOSERA to także nasi pracownicy - pełni pasji, myślący perspektywicznie, uwielbiający wspólnie rozwijać się oraz osiągać ambitne cele w rodzinnej atmosferze pracy - w duchu the food family

Specjalista ds. marketingu, Ziębicka 35, Grunwald, Poznań