Specjalista ds. Marketingu

SOLTEX CUW Sp. z o.o.

  • Kopanina 34, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Kopanina 34

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie działań i projektów marketingowych,

  • Opracowywanie i nadzór nad produkcją materiałów marketingowych i reklamowych,

  • Przygotowywanie, redagowanie treści oraz nadzór nad aktualnością danych na stronach internetowych,

  • Współpraca z grafikami oraz zewnętrznymi agencjami,

  • Współpraca z ośrodkami w zakresie koordynacji ekspozycji materiałów marketingowych.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze marketingu

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu działań i projektów marketingowych

  • Doświadczenia w tworzeniu wysokiej jakości treści marketingowych

  • Skrupulatność, dokładność i sprawność w działaniu

  • Poczucie estetyki

  • „Lekkie pióro”

  • Biegła obsługa pakietu office

To oferujemy

  • Rozwój poprzez pracę przy ambitnych projektach dla rozwijającej się, rozpoznawalnej marki

  • Możliwość rozwoju poprzez pracę dla podmiotów z różnych branż w szczególności w dynamicznie rosnącej, rozpoznawalnej marki, zmierzającej do potrojenie skali prowadzonego biznesu w najbliższych latach

  • Stałą, długofalową współpracę w oparciu o wybrany przez kandydata rodzaj umowy

  • Atrakcyjne miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu w Poznaniu (ul. Kopanina 34)

  • Imprezy i wyjazdy integracyjne, firmowe spotkania okolicznościowe

  • Możliwość korzystania z wypoczynku w resortach Holiday Park & Resort wraz z rodziną na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe, zniżka w bistro w biurowcu)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżki w bistro w biurowcu

Centrum Usług Wspólnych (CUW) to spółka świadcząca usługi na rzecz innych podmiotów w Grupie Soltex działających w kilku różnych branżach. CUW wspiera wszystkie spółki w zakresie np. zarządzania nieruchomościami, administracji, HR, kadr i płac, księgowości oraz finansów. Priorytetem Centrum Usług Wspólnych jest wsparcie biznesu w codziennych działaniach.

Przewiń do profilu firmy