Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

BABYONO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kowalewicka 13

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Analiza efektywności działań e-marketingowych z wykorzystaniem narzędzi analitycznych (m.in. Google Analytics).

  • Współpraca z agencjami reklamowymi: SEO, Social Media, reklamy internetowej.

  • Tworzenie i analiza skuteczności newslettera Babyono.

  • Pisanie tekstów pod kątem SEO.

  • Edycja stron internetowych.

  • Planowanie, tworzenie i współtworzenie różnych form contentu dla potrzeb komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej firmy (m.in.: karty produktu, e-booki, webinary, materiały video, mailingi, teksty blogowe, ulotki, roll-upy, plakaty, katalogi, banery reklamowe).

  • Pisanie scenariuszy sesji zdjęciowych i filmów reklamowych. Koordynowanie procesu powstawania materiału reklamowego.

  • Współpraca z działem sprzedaży, zakupów, eksportu.

  • Kontakt z drukarniami: wyceny i negocjacje cen.

  • Tworzenie raportów, prezentacji.

  • Monitoring i analiza konkurencji.

Nasze wymagania

  • Jeżeli:

  • masz już doświadczenie na podobnym stanowisku

  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną

  • potrafisz samodzielnie i kompleksowo prowadzić projekty

  • marketing internetowy nie jest dla Ciebie czarną magią

  • dobrze znasz narzędzia analityki internetowej

  • pisanie tekstów nie sprawia Ci trudności

  • zapraszamy do udziału w naszej rekrutacji!

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Praca w dynamiczny i otwartym zespole

  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

  • Dofinansowanie do wczasów

  • Premie świąteczne

Do naszego poznańskiego zespołu szukamy kreatywnej i zmotywowanej osoby, która podejmie się wyzwań na stanowisku specjalisty ds. marketingu.

Przewiń do profilu firmy