Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1071 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.

    jest producentem oraz usługodawcą zaawansowanych technologicznie rozwiązań bazujących na technologii GPS, GSM oraz infrastrukturze sieci komórkowych. Ponadto wykonujemy usługi informatyczne, dostarczając dedykowane, inteligentne aplikacje wykorzystujące lokalizacje, monitoring, GPS do zwiększania efektywności i upraszczania przebiegów procesów logistycznych w przedsiębiorstwach.

    Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie
    Numer referencyjny: SM/05/15

    Zakres obowiązków:

    • bieżąca obsługa spółki w zakresie materiałów reklamowych,
    • współpraca z dostawcami zewnętrznymi (media, agencje reklamowe),
    • współpraca z działem sprzedaży,
    • proaktywne działania w obszarze PR,
    • tworzenie i dystrybucja bieżących materiałów prasowych,
    • monitoring mediów,
    • organizacja wydarzeń promujących firmę,
    • poszukiwanie nowych kanałów reklamy i promocji firmy.

    • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie marketingu lub reklamy (lub ostatnie lata studiów),
    • znajomość narzędzi marketingowych, w tym elektronicznych,
    • łatwość i swoboda w pisania artykułów,
    • kreatywność, komunikatywność i dynamizm w działaniu,
    • umiejętność tworzenia interakcji w mediach społecznościowych,
    • wysoka kultura osobista.
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku nowych technologii,
    • możliwość realizacji własnych pomysłów,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883).”