Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-06-20

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Victus-Emak Sp. z o.o.

Victus-Emak Sp. z o. o. jest dystrybutorem sprzętu ogrodniczego i leśnego oraz produktów do pielęgnacji roślin w domu i ogrodzie. Firma należy do grupy EMAK, jednego z producentów najbardziej liczących się na rynku europejskim. Działa na rynku polskim od 1989 roku i osiągnęła silną pozycję w branży.

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Opracowywanie i wdrażanie komunikacji marketingowej dedykowanej do zaplanowanych projektów
  • Planowanie i realizację budżetów poszczególnych marek
  • Ustalanie standardów merchandisingowych
  • Praca w zakresie obsługi promocji konsumenckich, konkursów i loterii oraz komunikacji retail
  • Koordynacja procesu produkcji, dystrybucji, materiałów marketingowych / POS
  • Przygotowywanie POS do sklepów
  • Koordynacja programu lojalnościowego
  • Tworzenie baz danych dla różnych grup odbiorców
  • Wizytacja odbiorców na terenie całej Polski

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe (preferowany marketing lub ekonomia)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • Wysoka kreatywność, zdolność analitycznego i strategicznego myślenia
  • Doświadczenie w branży artykułów przemysłowych min. 4 lata
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów retailowych
  • Przygotowanie strategii komunikacji
  • Umiejętność komunikacji w social mediach
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętność współpracy w zespole

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie międzynarodowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Interesującą pracę w dobrej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę przy ciekawych projektach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o podanie oczekiwania finansowego brutto.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony – www.victus.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Victus-Emak Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Karpia 37, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się