Ta oferta pracy jest nieaktualna od 321 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.06.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Victus-Emak Sp. z o.o.

    Victus-Emak Sp. z o. o. jest dystrybutorem sprzętu ogrodniczego i leśnego oraz produktów do pielęgnacji roślin w domu i ogrodzie. Firma należy do grupy EMAK, jednego z producentów najbardziej liczących się na rynku europejskim. Działa na rynku polskim od 1989 roku i osiągnęła silną pozycję w branży.

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Opracowywanie i wdrażanie komunikacji marketingowej dedykowanej do zaplanowanych projektów
    • Planowanie i realizację budżetów poszczególnych marek
    • Ustalanie standardów merchandisingowych
    • Praca w zakresie obsługi promocji konsumenckich, konkursów i loterii oraz komunikacji retail
    • Koordynacja procesu produkcji, dystrybucji, materiałów marketingowych / POS
    • Przygotowywanie POS do sklepów
    • Koordynacja programu lojalnościowego
    • Tworzenie baz danych dla różnych grup odbiorców
    • Wizytacja odbiorców na terenie całej Polski

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe (preferowany marketing lub ekonomia)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
    • Wysoka kreatywność, zdolność analitycznego i strategicznego myślenia
    • Doświadczenie w branży artykułów przemysłowych min. 4 lata
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów retailowych
    • Przygotowanie strategii komunikacji
    • Umiejętność komunikacji w social mediach
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Znajomość MS Office
    • Umiejętność współpracy w zespole

    OFERUJEMY

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie międzynarodowej
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Interesującą pracę w dobrej atmosferze
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę przy ciekawych projektach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o podanie oczekiwania finansowego brutto.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony – www.victus.pl

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Victus-Emak Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Karpia 37, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.