Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

SPARO firmie

  • Druskienicka 12, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SPAR

Druskienicka 12

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Kreację oraz aktualizację katalogu produktów marki własnej SPAR

  • Realizację zadań związanych z procesem powstawania gazetki, ulotek i katalogów (projekt, druk, dystrybucja)

  • Dbanie o optymalizację kosztów procesu

  • Współpracę z firmami/osobami odpowiedzialnymi za kluczowe etapy procesu

  • Prowadzenie projektów specjalnych w ramach struktur SPAR

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najchętniej w firmie z branży retail

  • Umiejętności współpracy w zespole

  • Doświadczenie we wspieraniu kampanii ATL/BTL oraz digital

  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu marki

  • Znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie B2

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności PowerPoint i Excel

  • Kreatywności i inicjatywy w działaniu

  • Umiejętności priorytetyzacji oraz zarządzania swoim kalendarzem

  • Nastawienia na wynik

  • Skrupulatności oraz dokładności

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Udział w ciekawych projektach

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej, bony podarunkowe, zniżki na zakupy w sieci SPAR)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy