Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1272 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma STILL, jeden z największych producentów wózków widłowych i systemów intralogistycznych, oferujący kompleksowy asortyment wózków o napędzie elektrycznym, gazowym i Diesla, systemy techniki magazynowania, jak również wózki i ciągniki, znany na całym świecie z innowacyjnych produktów i usług wysokiej jakości, poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. MARKETINGU
    Miejsce pracy: Żerniki k. Poznania

    Zakres obowiązków:

    • aktywne wspieranie działów pod kątem materiałów marketingowych,
    • udział w tworzeniu budżetu na działania marketingowe oraz nadzór nad jego realizacją,
    • organizowanie i wdrażanie kampanii produktowych oraz przygotowywanie stosownych materiałów,
    • sporządzanie raportów i prezentacji,
    • współpraca z mediami, agencjami reklamowymi i graficznymi oraz z drukarniami,
    • organizacja oraz udział w akcjach promocyjnych i imprezach marketingowych (targi, eventy, konferencje),
    • tworzenie, aktualizacja i dystrybucja materiałów wizerunkowych,
    • współpraca z centralą w zakresie działań marketingowych,
    • administrowanie treści na stronie firmowej.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane: marketing, zarządzanie, ekonomia),
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży B2B,
    • znajomość narzędzi marketingowych (offline i online),
    • umiejętność analizowania danych oraz wyciągania trafnych wniosków,
    • kreatywność w działaniu potwierdzona dotychczasowymi osiągnięciami,
    • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
    • prawo jazdy kat. B,
    • umiejętność tworzenia i redagowania tekstów marketingowych, tzw. "lekkiego pióra",
    • samodzielność i inicjatywa w działaniu.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia w stabilnej i prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
    • pracę w młodym i zaangażowanym zespole,
    • możliwość prowadzenia samodzielnych projektów od idei, przez realizację do oceny,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • umowę o pracę.

    Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

    Można również skorzystać z adresu e-mail:
    [email protected]

    lub złożyć dokumenty bezpośrednio w siedzibie:

    STILL Polska Sp. z o.o.
    ul. Składowa 11, Żerniki
    62-023 Gądki

    z dopiskiem: Specjalista ds. Marketingu

    Do CV prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, dz. U. nr 133, poz. 883“.

    REGON: 630278383