Specjalista ds. Marketingu

Verseo sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Plewiska (pow. poznański), Poznań

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Specjalista

Mamy w planach takie cuda:

  • ogarnięcie webinarów (organizacja, narzędzia, pomysły na agregację),
  • rozwinięcie ścieżek klienta w kontekście marketing automation,
  • implementacja chatbotów,
  • jeszcze więcej treści poradnikowych i na bloga,
  • zaprojektowanie i permanentne dopieszczanie programu partnerskiego.

Dlatego potrzebujemy kogoś kto:

  • nie boi się w/w obszarów i uważa, że może się za nie zabrać,
  • przynajmniej przez rok wąchał marketingowy proch,
  • zna marketingowe trendy, topowe narzędzia, wie co to CMS.
  • zna angielski na poziomie netfliksowych seriali,
  • ma chłonny umysł, zdolności adaptacyjne i lubi nowości,
  • jeżeli czegoś nie wie, to znajdzie sposób, żeby się nauczyć (a my pomożemy),
  • posiada ogólnożyciowy exp. Nie boimy się ludzi mądrzejszych od siebie - większość już u nas pracuje,
  • mile widziane dynamiczne usposobienie.

W zamian oferujemy mleko i miód:

  • możliwość pełnego przeszkolenia w zakresie Google Ads i Google Analytics,
  • dodatkowe, zewnętrzne szkolenia - według potrzeb i woli,
  • autonomię działania w największej agencji SEM w Polsce,
  • jasne obowiązki oraz ścieżkę rozwoju,

Podstawa oraz premie od projektów
Zarobki 2500 – 8000 zł (uzależnione od wiedzy i doświadczenia)

+ możliwość dodatkowych premii od zakończonych projektów

Umowa B2B

Praca w biurze (Plewiska k. Poznania) – od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy