Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NOTI Sp. o.o. to producent mebli tapicerowanych, lider rynkowy w zakresie wzornictwa oraz dostarczania klientowi zaawansowanych technicznie, kompleksowych rozwiązań meblowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

    (Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne)

    OPIS STANOWISKA

    • Planowanie i wdrażanie działań marketingowych,
    • Prowadzenie i koordynowanie profili w mediach społecznościowych (facebook, instagram, pinterest),
    • Opieka nad stroną internetową,
    • Pisanie tekstów marketingowych,
    • Analiza trendów rynkowych i potrzeb klientów,
    • Współpraca przy sesjach zdjęciowych produktów,
    • Przygotowywanie materiałów marketingowych dla klientów firmy,
    • Ścisła współpraca z zespołem sprzedaży,

    OPIS KANDYDATA/KI

    • Wykształcenie wyższe,
    • Dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną konwersację w mowie i piśmie
    • Praktyczna znajomość narzędzi marketingowych,
    • Doświadczenie pracy w zespole, wysokie zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista,
    • Wysokie zdolności językowe – poprawność i kreatywność w używaniu języka polskiego,
    • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów, dobrej organizacji własnego czasu i wykonywania wielu zadań jednocześnie,
    • Biegłe posługiwanie się pakietem MS Office,

    Dodatkowe atuty:

    • Doświadczenie pracy w marketingu,
    • Umiejętność obsługi programów graficznych (np. Corel),
    • Znajomość prawa e-commerce (w tym RODO).

    OFERUJEMY:

    • Ciekawą pełną wyzwań pracę w młodym zespole w dynamicznej firmie,
    • Samodzielność w realizacji zadań,
    • Możliwość realizacji autorskich, ciekawych pomysłów
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji:

    Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

    W wysyłanych aplikacjach prosimy o zamieszczenie klauzuli:
    1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NOTI Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Sowia 19, w celach rekrutacyjnych, w tym w celu przysyłania przez ww. podmiot korespondencji związanej z procesem rekrutacyjnym na mój adres e-mail wskazany w formularzu oraz na otrzymywanie informacji związanych z procesem rekrutacyjnym drogą elektroniczną.
    2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
    3. Przyjmuję do wiadomości, że moja zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie, a także posiadam dostęp do moich danych osobowych.
    4. Zapoznałem(-am) się z treścią powyższej klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.