Ta oferta pracy jest nieaktualna od 439 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Poznań, Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Sady k/Poznania

    Praca w firmie STIHL oznacza odpowiedzialne zadania i interesujące wyzwania. W naszej działającej na całym świecie grupie przedsiębiorstw stawiamy na osoby umiejące pracować zespołowo oraz odznaczające się wysokim stopniem własnej inicjatywy. Oferujemy Państwu możliwości osobistego rozwoju.

    Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu

    Oczekujemy na zgłoszenia kandydatów z wykształceniem wyższym, praktyczną wiedzą w zakresie zagadnień dotyczących marketingu, umiejętnością redagowania tekstów, znajomością pakietu MS Office, bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego oraz prawem jazdy kat. B. Kandydata winna cechować obowiązkowość, samodzielność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista.

    Opis stanowiska:

    • opracowywanie, tłumaczenie i korekta materiałów reklamowych
    • przygotowywanie materiałów reklamowych we współpracy z agencją reklamową
    • współpraca z dealerami w zakresie działań reklamowych
    • ścisła współpraca z innymi działami firmy

    Oferujemy:

    • ciekawą i pełną wyzwań pracę na pełen etat w polskim oddziale międzynarodowej firmy
    • możliwości rozwoju zawodowego
    • miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole

    Jeżeli chcecie Państwo przyczynić się do sukcesu koncernu STIHL, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

    W ofercie prosimy zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.”).

    Witamy w firmie STIHL!

    Firma STIHL – światowy lider w swojej branży, posiada przedstawicielstwa w ponad 160 krajach na świecie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom produkujemy najwyższej jakości urządzenia przeznaczone do pracy w lesie, wokół domu i w ogrodzie. Osiągamy obrót ponad 3,3 mld Euro i oferujemy naszym 15.000 pracowników na całym świecie atrakcyjne warunki zatrudnienia.

    ANDREAS STIHL Sp. z o.o.

    Sady ul. Poznańska 16
    62-080 Tarnowo Podgórne
    e-mail: poczta@stihl.pl