Specjalista ds. Marketingu

Grupa Komputronik

  • Wołczyńska 37, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wołczyńska 37

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie działań e-marketingowych i przygotowywanie kampanii online dotyczących produktów z podległej kategorii

  • Organizowanie kampanii oraz działań wizerunkowych związanych z promocją marki pracodawcy

  • Koordynacja działań związanych z tworzeniem materiałów reklamowych, landing page, bannerów lub innych materiałów online, w tym działań contentowych niezbędnych do realizacji kampanii

  • Współpraca z działem kreacji w przygotowaniu materiałów reklamowych, (przygotowywanie briefów reklamowych, opracowanie założeń akcji oraz inspiracji)

  • Współpraca z agencjami performance i reklamowymi w zakresie przygotowania i wdrożenia do realizacji kampanii e-marketingowych

  • Bieżąca analiza i raportowanie efektywności prowadzonych działań kampanijnych, głównie na podstawie danych z systemu analitycznego Google

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze e-marketingu, w szczególności pracy przy kampaniach performance realizujących m.in. cele sprzedażowe, leadowe, wizerunkowe

  • Praktyczna znajomość systemu analitycznego Google (w tym Google Analytics) oraz innych narzędzi analitycznych służących do monitorowania efektów i optymalizacji działań e-marketingowych

  • Kompetencje analityczne

  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie, inicjatywa i dynamizm w działaniu

  • Wyczucie estetyki, swoboda wyrażania myśli oraz umiejętność tworzenia ciekawych komunikatów

  • Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane

  • Znajomość branży technologiczno-elektronicznej (m.in. zasad i panujących na rynku trendów)

  • Znajomość narzędzi analitycznych Google Tag Manager, Google Search Console, Google Data Studio, Google Ads

To oferujemy

  • Praca hybrydowa - pracujemy w trybie 50:50, dzięki temu czasem pracujesz w domu, ale masz też okazję zintegrować się z nami w biurze.

  • Dołączysz do zespołu kreatywnych profesjonalistów, ceniących dobrą atmosferę i radość z codziennej pracy

  • Twoje działania będą widoczne na ogólnopolską skalę, a wdrożone pomysły realnie wpłyną na wizerunek marki

  • Otrzymasz zestaw narzędzi analitycznych ułatwiających monitorowanie rezultatów

  • Doświadczenie i stabilizacja - będziesz pracować w stabilnej firmie, która przeszłe przez wiele etapów rozwoju, ma niekorporacyjne podejście do pracy i daje wiele autonomii.

  • Praca dla rozpoznawalnego brandu będzie mocnym punktem w Twojej karierze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników