Specjalista ds. Marketingu

Amplus Sp. z o.o.

  • Prandocin-Iły (pow. krakowski)

    Prandocin-Iły (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i koordynacja działań marketingowych

  • redakcja stron internetowych i ulotek firmowych

  • przygotowywanie grafik oraz treści postów

  • redagowanie postów na kanałach social media

  • przygotowywanie i koordynacja udziału firmy w targach i wydarzeniach

  • efektywna komunikacja z działami wspierającymi

  • opieka nad kanałami social media

  • tworzenie prezentacji na potrzeby biznesu

  • koordynowanie prac związanych z tworzeniem projektów opakowań

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy w dziale marketingu lub agencji reklamowej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny

  • ukończyłeś studia z zakresu marketingu lub pokrewnych

  • wysoka motywacja do rozwijania własnych umiejętności w obszarze marketingu

  • mile widziana znajomość programów do tworzenia grafiki

  • wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność

  • ukierunkowanie na cel

  • masz czynne prawo jazdy kategorii B

  • elastyczność i dyspozycyjność

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Pracownik, którego zatrudnimy odpowiedzialny będzie za wsparcie zarządu oraz działu handlowego firmy w działaniach marketingowych ze szczególnym uwzględnieniem kanałów social media oraz tematów SEO.

AMPLUS Sp. z o.o. to jeden z wiodących producentów i dystrybutorów świeżych owoców i warzyw. W AMPLUS wyznaczamy najwyższe standardy jakości – na każdym polu. Wiemy jak ważni w tym procesie są nasi Pracownicy, dlatego zapewniamy im najwyższej jakości warunki pracy i rozwoju.

Przewiń do profilu firmy