Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu produktowego - Dolina Nidy

ATLAS Sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie planów i strategii marketingowych dla produktów lub grupy produktów oraz praca przy ich realizacji

  • przygotowywanie działań promocyjnych

  • poszukiwanie potrzeb produktowych rynku oraz nowych obszarów związanych z marketingiem produktowym

  • współpraca przy tworzeniu nowych produktów i rozwiązań

  • koordynowanie prac związanych z wprowadzaniem produktów na rynek

  • pozyskiwanie, monitorowanie i analiza informacji o rynku i konkurencji

Nasze wymagania

  • praca stacjonarna w biurze- Leszcze 15 (pow. pińczowski)

  • wykształcenie techniczne lub wyższe

  • doświadczenie w zakresie budowania marketingu produktowego, zarządzania produktami lub zarządzania marką

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych

  • umiejętność tworzenia strategii produktowej

  • znajomość metod analizy rynku i konkurencji

  • sumienność, dokładność, komunikatywność, zdolności organizacyjne

  • znajomość programów MS Office

Mile widziane

  • obsługa systemu IFS

  • znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny