Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu produktowego

BR Konsorcjum Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością REFLEKS Sp. k.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie treścią na stronie www Blu.com.pl (w przygotowaniu nowy serwis)

  • Przygotowywanie danych produktów do importu w MS Excel

  • Optymalizacja strony pod kątem SEO

  • Praca z Google Search Console i innymi narzędziami SEO

  • Elastyczność w podejściu do zadań w dziale marketingu

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia pracy z dowolnym CMS e-commerce lub podobnym na poziomie administratora

  • LibreOffice / MS Excel – znajomość zaawansowanych filtrów i podstawowych funkcji np. wyszukaj pionowo

  • Podstawowa znajomość HTML i zaawansowana znajomość edytora WYSIWYG

  • Znajomość narzędzi i technicznych podstaw SEO

  • Pracowitość i uważność

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Nastawienie na ciągły rozwój

Mile widziane

  • PrestaShop – doświadczenie w pracy

  • Google Ads – umiejętność podstawowej obsługi

  • Google Analitycs – umiejętność podstawowej obsługi

  • Google Tag Manager – umiejętność podstawowej obsługi

  • Baza danych PHP, MySQL – podstawowa wiedza o zapytaniach

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Klimatyzowane biuro ze znakomitą kawą

  • Ambitne środowisko pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w pracę

  • Udział w dużych projektach na przecięciu marketingu i IT

  • Przyuczenie do branży łazienkowej

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość pracy zdalnej w wybrany dzień tygodnia

  • Dofinansowanie karty Multisport

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży łazienek, komponentów łazienkowych oraz projektów łazienek. Tym samym, jesteśmy jedną z największych firm w branży budowlanej w Polsce. Zatrudniamy już kilkaset osób, nasza sieć detaliczna to ponad 50 punktów detalicznych w całej Polsce. Jesteśmy bardzo stabilną firmą, która wciąż odnotowuje rok do roku dwucyfrowe wzrosty dynamiki sprzedaży. Z nami osiągniesz sukces i rozwiniesz swoje możliwości.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.