Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu Produktowego

Forte Sweden Sp. z o. o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współudział w rozwoju nowych produktów kosmetycznych zgodnie z międzynarodową strategią przedsiębiorstwa

  • realizacja strategii i planu marketingowego dla wybranych marek

  • przygotowywanie analiz kosztowych /cenowych

  • dbanie o prawidłowy przepływ i archiwizowanie dokumentacji

  • współpraca projektowa z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • nadzór nad realizacją projektów graficznych, współpraca z drukarniami i agencjami reklamowymi

  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji produktowych

  • planowanie i kontrola ustalonego budżetu

  • analiza rynku i otoczenia konkurencyjnego

  • monitorowanie trendów konsumenckich

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy projektowej

  • umiejętności analityczne oraz planowania i organizacji pracy

  • swoboda w przygotowywaniu i prowadzeniu prezentacji produktowych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (kontakt z Centralą firmy we Francji, korzystanie z angielskojęzycznych materiałów szkoleniowych, przygotowywanie prezentacji)

  • znajomość pakietu Office (Power Point, Excell – warunek konieczny)

  • wykształcenie wyższe – mile widziany kierunek marketing lub pokrewne

  • otwartość na poznawanie nowych trendów rynkowych i narzędzi promocyjnych

  • kreatywność

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym

  • wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników i posiadanych kwalifikacji

  • kreatywne, rozwojowe zadania umożliwiające podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie kosmetycznej

  • przyjazną atmosferę pracy we wspierającym środowisku

  • dofinansowanie karty Multisport

  • zniżki na produkty firmowe

  • „słodkie piątki”

  • karty przedpłacone

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • "słodkie piątki"

Forte Sweden Sp. z o. o.

Forte Sweden sp. z o. o. to przedsiębiorstwo produkcyjne, które od 2004 r. jest częścią francuskiej grupy kosmetycznej SARBEC Cosmetics. W ramach swojej działalności firma produkuje i dystrybuuje uznane na rynku marki takie jak: ON LiNE, Mrs. Potter's, Romantic Professional, Corine de Farme, Inessance Paris oraz EVIAN®Brumisateur®

Produkty Forte Sweden dostępne są w ponad 30 krajach – w Europie, Afryce oraz Azji.

Więcej na: www.forte-sweden.com oraz na www.sarbec.com.

Przewiń do profilu firmy