Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu - Program Absolwent

KAUFLANDO firmie

KAUFLAND

aleja Armii Krajowej 47

Wrocław

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

w Departamencie Marketingu

Centrum Usług Współnych, Aleja Armii Krajowej 47 we Wrocławiu

Jakie będą Twoje zadania:

  • analiza aktualnych trendów marketingowych na rynku FMCG w oparciu o wewnętrzne lub zewnętrzne dane
  • aktywny udział we współtworzeniu strategii rozwoju komunikacji marketingowej
  • przygotowywanie raportów i podsumowań kampanii marketingowych
  • bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi, eventowymi, kreatywnymi i badawczymi
  • realizacja wyznaczonych zadań w obszarze Pionu Digital, Planowania i Zakupu Mediów, Grafiki, Kreacji, Redakcji, Produkcji Reklamy i CRM.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego (Marketing, Komunikacja Marketingowa, Grafika, Psychologia Biznesu lub pokrewne)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2/C1 (kompetencja weryfikowana podczas procesu rekrutacyjnego)
  • łatwości nawiązywania kontaktów zarówno w środowisku krajowym, jak i międzynarodowym
  • zdolności analitycznych, kreatywności i wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • znajomości narzędzi do analizy marketingowej (Google Analytics), narzędzi wykorzystywanych w social mediach (Storyclash, Napoleon, Facebook Business Manager) oraz podstawowych programów graficznych (Canva, Photoshop, Photoline).

Co Ci zapewnimy:

  • umowę o pracę na 12 miesięcy od 01.07.2021 i wynagrodzenie w wysokości 5.000 zł brutto miesięcznie
  • możliwości rozwoju poprzez szkolenia i warsztaty umożliwiające poznanie całej struktury międzynarodowej sieci handlowej
  • perspektywę rozwoju i udziału w międzynarodowych projektach
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole
  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, MyBenefit, bony oraz upominki z okazji świąt, imprezy rekreacyjne i kulturalno-rozrywkowe, program grupowego ubezpieczenia na życie).

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Ogłoszenie archiwalne