Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

GTV PolandO firmie

GTV Poland

Przejazdowa 21

Pruszków

GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole.

Zatrudniamy blisko 300 specjalistów z całego świata. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Tworzenie harmonogramu aktywności marketingowych nastawionych na realizację strategii budowy i rozwoju marki,
  • Rozwój komunikacji zewnętrznej marki w internecie na rynku krajowym i zagranicznym: prowadzenie strony internetowej, tworzenie contentu, bloga, opisów produktowych oraz aktywne działania w social media (Facebook, Instagram, Youtube),
  • Koordynowanie działań PR-owych, tworzenie i egzekucja media planów,
  • Prowadzenie działań z zakresu CSR-u i sponsoringu,
  • Organizacja sesji zdjęciowych, współtworzenie filmów promocyjnych i instruktażowych,
  • Współpraca z influencerami, blogerami i portalami branżowymi w zakresie promocji marki, firmy i jej produktów,
  • Przygotowywanie katalogów, materiałów wizerunkowych i prezentacji,
  • NPD – kompleksowe wprowadzenie nowych produktów na rynek,
  • Bieżąca aktualizacja cenników oraz firmowych baz danych (m.in. kart produktowych, zdjęć, opisów),
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz trendów konsumenckich,
  • Aktywny udział w tworzeniu i rozliczaniu budżetu marketingowego.

Wymagania:

  • Doświadczenie przy wprowadzeniu nowych produktów na rynek, swoboda w pracy z dużą ilością SKU,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność wykorzystywania nowoczesnych narzędzi marketingowych i planowania kampanii marketingowych generujących leady,
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami i podwykonawcami w obszarze działań promocyjnych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie,
  • Rozwinięte zdolności analityczne,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych,
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: marketing, dziennikarstwo),
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dojazd firmowym autobusem z centrum Warszawy lub stacji PKP Pruszków do siedziby GTV w Pruszkowie,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna ze stomatologią, karnety sportowe, ubezpieczenie grupowe),
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Komfortowe warunki pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy