Ta oferta pracy jest nieaktualna od 253 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu

  • Przeworsk, Rzeszów, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma B&P Engineering Sp. z o.o. spółka komandytowa
    w Przeworsku

    to jedno z nielicznych na świecie przedsiębiorstw, które produkuje kompletne linie technologiczne do produkcji soków i koncentratów.
    W związku z rozwojem Firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. MARKETINGU
    Miejsce pracy: Przeworsk, Rzeszów (okolice)

    Zakres zadań:

    • Projektowanie i realizacja strategii marketingowej Spółki,
    • Organizowanie stoisk wystawienniczych, wystąpień i prezentacji na targach, konferencjach, sympozjach,
    • Tworzenie folderów reklamowych Spółki,
    • Budowanie wizerunku firmy w mediach społecznościowych,
    • Przygotowywanie rocznego planu marketingowego oraz budżetu marketingowego,
    • Opracowywanie reklam i billboardów,
    • Przygotowywanie materiałów reklamowych,
    • Aktualizacja i rozwój strony internetowej,
    • Utrzymywanie stałego kontaktu z drukarniami, firmami wystawienniczymi, agencjami.

     Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Znajomość programów graficznych (Corel, Photoshop)
    • Kreatywność
    • Zaangażowanie i dokładność
    • Umiejętność organizacji czasu własnego

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, seminaria, targi)
    • Dostęp do nowoczesnych technologii
    • Przyjazną atmosferę w pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego
    oraz dokumentacji potwierdzającej wymagane doświadczenie na adres:
    B&P Engineering Sp. z o.o. spółka komandytowa.
    ul. Lubomirskich 1E,
    37-200 Przeworsk,
    tel. 16 649 00 98,

    lub za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych D. U. nr 133 pozycja 883).