Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

NITAI Sp. z o.o.O firmie

4 0006 500 netto (+ VAT) / mies.

NITAI Sp. z o.o.

Główna 1A

Psary (pow. trzebnicki)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów opartych na platformie e-commerce IAI Shop (idosell)

  • planowanie i realizacja kampanii reklamowych

  • tworzenie oraz zarządzanie treściami w serwisach internetowych

  • realizacja promocji

  • prowadzenie działań w obszarze content marketingu

  • prowadzenie naszych kanałów w mediach społecznościowych (FB, Instagram, YT) oraz budowanie strategii obecności w social mediach

  • tworzenie i nagrywanie treści video na potrzeby social mediów

  • kreowanie materiałów sprzedażowych i promocyjnych

  • tworzenie i rozwijanie narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż

  • realizacja kampanii e-mail marketingowych

  • monitorowanie trendów oraz nowości w branży kosmetyków naturalnych

  • raportowanie wyników prac

  • podstawowa znajomość popularnych programów graficznych

  • współpraca z blogerkami, influencerkami

  • zagadnienia SEM/SEO (mile widziane),

  • znajomość html, wordpress (mile widziane),

Nasze wymagania

  • minimum 4 letnie doświadczenie w marketingu (mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej)

  • zdolności organizacyjne, samodzielność, inicjatywy

  • wiedza o aktualnych trendach marketingowych

  • lekkie pióro, doświadczenie redakcyjne

  • pomysłowość, kreatywność

  • znajomość języka angielskiego

  • znajomość pakietu MS Office

  • znajomość platformy e-commerce IAI Shop (idosell)

  • swobodne poruszanie się w obszarze Google Analytics

  • doświadczenie w montażu video

To oferujemy

  • realny wpływ na kierunki działań marketingowych

  • możliwość realizacji kreatywnych i nieszablonowych pomysłów

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B.

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

Urzeczeni rytuałami pielęgnacyjnymi z wielowiekową tradycją, czerpiącymi z bogactwa przyrody, pół dekady temu założyliśmy markę Mohani.

Dziś jesteśmy wiodącym dystrybutorem kosmetyków naturalnych i ekologicznych środków czystości. Wyróżnia nas wiedza i doświadczenie, które przekłada się na umiejętność selekcjonowania wyjątkowych kosmetyków, entuzjastycznie przyjmowanych przez Klientów.

Brzmi ciekawie? Świetnie! Lubimy entuzjastów i poszukujących wyzwań! Jeśli do tego pociąga Cię branża kosmetyków naturalnych, koniecznie aplikuj do nas!

Przewiń do profilu firmy