Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

BMETERS POLSKA SP. Z O.O.O firmie

BMETERS POLSKA SP. Z O.O.

Główna 60

Psary (pow. trzebnicki)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, przygotowywanie oraz wdrażanie działań marketingowych i PR

  • Wdrażanie oraz realizacja zaplanowanych promocji sprzedaży

  • Przygotowywanie graficzne materiałów dla Działu Handlowego – katalogi, prezentacje, ulotki itp.

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami – grafikami, producentami gadżetów reklamowych itp.

  • Współpraca z mediami i prasą branżową

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • Monitorowanie mediów internetowych i prasowych

  • Współpraca z prasą branżową polegająca na tworzeniu artykułów, informacji prasowych oraz materiałów marketingowych

  • Organizowanie stoiska i reprezentowanie firmy podczas targów i konferencji

  • Organizacja konferencji i prezentacji dla klientów

  • Przygotowanie i wysyłka newsletterów wewnętrznych

  • Bieżąca obsługa firmowej strony internetowej wraz z redagowaniem i uaktualnianiem tekstów i artykułów na niej zawartych

  • Marketing internetowy, budowa nowej strony internetowej, portalu zdalnego monitoringu liczników oraz prowadzenie portali społecznościowych.

  • Koordynacja rocznego badania satysfakcji Klientów

  • Raportowanie i bieżąca analiza wszystkich realizowanych działań

  • Realizacja innych zadań wynikających z pracy działu.

Nasze wymagania

  • Znajomość aktualnych trendów, technik i narzędzi wykorzystywanych w marketingu i komunikacji zewnętrznej

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Umiejętność organizacji pracy

  • Konsekwencja w działaniu

  • Kreatywności i samodzielności w tworzeniu projektów,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, Power Point)

  • Wykształcenie wyższe – najlepiej o profilu Marketing/Reklama/PR

  • Zdolności fotograficzne – mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość programów graficznych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Odpowiedzialną pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w swojej branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego, poznania produktów i branży opomiarowania mediów

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z młodym i aktywnym zespołem

  • Świadczenia socjalne (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)

  • Bieżące podnoszenie kwalifikacji, szkolenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Grupa BMETERS od wielu lat obecna jest nie tylko na polskim i włoskim rynku, ale także na wielu innych rynkach zagranicznych. Kilkanaście lat wytrwałej pracy nad nowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego, zostały docenione przez Klientów. Obecnie nasza firma jest jedną z największych międzynarodowych grup o zasięgu globalnym, produkujących urządzenia z zakresu opomiarowania wody i ciepła.

Przewiń do profilu firmy