Specjalista ds. Marketingu Regionalnego

DOZ S.A.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. Marketingu Regionalnego (Małopolska)

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie założeń strategii marketingowej w zakresie wsparcia sprzedaży
  • dbanie o zachowanie przyjętych w Spółce standardów wizualizacyjnych
  • przygotowywanie i koordynacja przeprowadzanych akcji marketingowych
  • projektowanie wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej Aptek według obowiązujących standardów
  • planowanie i rozliczanie budżetów marketingowych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach organizacji promocji
  • raportowanie wyników akcji marketingowych

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów
  • dyspozycyjności na pełen etat
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • podstawowej wiedzy z zakresu narzędzi marketingu handlowego
  • znajomości obsługi MS Office
  • kreatywności,
  • inicjatywy oraz samodzielności w rozwiązywaniu problemów
  • prawa jazdy kat. B i gotowości do częstych wyjazdów służbowych

 Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • wysokie standardy etyczne
  • ulubione miejsce pracy
  • atmosferę wsparcia i życzliwość
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, akcje profilaktyczne)
  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, NIP: 6762175698, REGON: 357674992.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy