Specjalista ds.marketingu

MastergrupaO firmie

Rekrutacja zdalna

Mastergrupa

Bohaterów Warszawy 102E

Busko-Zdrój

Zakres zadań:

  • Komunikacja w mediach społecznościowych (fb, instagram, youtube)
  • Optymalizowanie tekstów zgodnie z zasadami seo
  • Optymalizacja działań na podst. uzyskanych wyników
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi oraz z działem informatycznym w zakresie : seo, sem, fb ad
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju narzędzi i rozwiązań
  • Codzienne monitorowanie obecności i wyników poczynionych działań
  • Planowanie kalendarza działań promocyjnych dla sieci gastronomicznych
  • Przygotowywanie działań promocyjnych, analiza efektywności wdrażanych promocji
  • Kreowanie, implementacja i zarządzanie niezbędnymi materiałami promocyjnymi i ekspozycyjnymi
  • Współprojektowanie budżetu marketingowego
  • Uczestnictwo we wprowadzaniu nowych produktów na rynek
  • Współpraca z producentami w zakresie promocji
  • Monitorowanie rynku i analizowanie danych.
  • Badanie trendów oraz nowości rynkowych, działań konkurencji
  • Udział w projektach ogólnofirmowych
  • Standaryzacja marketingowa

Czego oczekujemy?

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym lub pokrewnym stanowisku
  • Umiejętności analitycznych
  • Innowacyjnego myślenia
  • Konsekwencji w realizacji celów
  • Znajomości pakietu Microsoft Office
  • Prawa jazy kategoria B
  • Gotowości do wyjazdów służbowych
  • Znajomości narzędzi do marketingu internetowego

Dodatkowe atuty to:

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenia wyższego, preferowane z zakresu zarządzania lub marketingu

Zapewnimy Ci:

  • Wiele ciekawych wyzwań i zadań, które dadzą Ci możliwość rozwoju
  • Wpływ na kreowanie rzeczywistości marketingowej w kilkudziesięciu lokalach gastronomicznych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • Pracę w zespole doświadczonych osób
  • pracę w ogólnopolskiej firmie z ambicjami ekspansji na rynki europejskie
  • pakiet szkoleń
  • Wszystko, co niezbędne do wykonywania zadań: komputer, smartfon
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy