Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Jubitom

  • Partyzantów 79, Rumia
    Rumia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Jubitom

Partyzantów 79

Rumia

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej

  • tworzenie harmonogramu na potrzeby prowadzenia social media

  • obsługa kanałów społecznościowych firmy ( Facebook, LinkedIn, YouTube)

  • wsparcie przy tworzeniu treści content marketingowych

  • opracowywanie materiałów promocyjno-marketingowych

  • współpraca z działami produktowymi oraz partnerami zewnętrznymi

  • tworzenie grafik na potrzeby reklam internetowych oraz drukowanych

  • dbanie o spójność komunikacji we wszystkich działaniach

Nasze wymagania

  • praktyczne doświadczenie w prowadzeniu projektów w obszarze social media

  • biegła znajomość języka polskiego

  • lekkie pióro i umiejętność tworzenia angażujących tekstów

  • podstawowa znajomość programu Adobe Photoshop

  • kreatywność, zmysł estetyczny i komunikatywność

  • umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie

Mile widziane

  • doświadczenie w kampaniach mailingowych oraz znajomość Google Analytics

To oferujemy

  • Pracę w rynku dóbr luksusowych

  • Realny wpływ na tworzenie wizerunku oraz rozwoju firmy

  • Wsparcie zespołu w procesie wdrożenia

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Pakiety medyczne

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Praca w centrali firmy w Rumii

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne