Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu (rynek niemiecki)

Polmotors Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i zarządzanie relacjami z wybranymi klientami : liderami branży automotive.

  • Benchmarking rynku i branży.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

  • Zarządzanie procesem opracowania oferty wg. obowiązujących standardów.

  • Pozyskiwanie kontraktów w określonym asortymencie.

  • Współpraca z zespołem wdrażającym nowe projekty.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne.

  • Min. 2 lata doświadczenia na powyższym lub podobnym stanowisku.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych.

  • Zdolność analitycznego myślenia.

  • Umiejętność negocjacji i zarządzania zmianą.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o globalnym zasięgu działania i ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych,

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w wielu płaszczyznach kompetencji, m.in. poprzez udział w nowych, międzynarodowych projektach, które dadzą Ci dużą osobistą satysfakcję,

  • Pracę w innowacyjnym środowisku organizacyjnym, udział w implementacji i rozwoju najbardziej zaawansowanych standardów i praktyk branżowych,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od posiadanych kompetencji i osiąganych wyników,

  • Bogaty pakiet benefitów i dodatków specjalnych (m.in. kursy językowe, bezpłatna opieka medyczna, dopłaty wakacyjne, kolonie dla dzieci, karnety teatralne, karnet sportowy i inne).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Polmotors Sp. z o.o.

POLMOTORS TO:

strategiczny partner liderów światowej motoryzacji: BMW, VW, PSA, FCA,

lider w zakresie innowacji i najnowocześniejszych technologii zapewniający kompleksową realizację projektów: od faz badawczych poprzez prototypowanie, konstrukcję, rozwój produktu aż po procesy produkcji wielkoseryjnej komponentów i systemów,

polska grupa o globalnym zasięgu i uznanej renomie, tworzona przez ludzi z wizją i pasją, posiadająca unikalną kulturę organizacyjną.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj