Specjalista ds. Marketingu

FASADA INVESTMENT SP Z O OO firmie

  • Rzeszów, Polska
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

FASADA INVESTMENT SP Z O O

Rzeszów

Rzeszów

Hotel w centrum Rzeszowa poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • udział w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowych firmy,
  • opracowanie i wdrażanie projektów marketingowych,
  • projektowanie i aktualizowanie materiałów marketingowych,
  • aktywne prowadzenie firmowych serwisów społecznościowych, FB, Instagram,
  • tworzenie oraz realizacja kampanii Social Media, w tym przygotowywanie treści,
  • współpraca kreatywna z działem graficznym przy budowie niekonwencjonalnych wzorców komunikacji,
  • rzetelne prowadzenie badań marketingowych – analiza rynku i konkurencji
  • udział w prowadzonych przez firmę wydarzeniach i działaniach PR,
  • zarządzanie zawartością witryn www,
  • przygotowywanie treści bloga (komunikacja nowości, zdjęcia, krótkie video),
  • przygotowywanie treści na landing pages i strony sprzedażowe, oraz budowa sprawnego i czytelnego brief’u

Wymagania wobec kandydatów:

  • znajomość branży hotelarskiej i gastronomicznej,
  • inicjatywa, kreatywność, niestandardowe i twórcze pomysły,
  • łatwość w posługiwaniu się słowem pisanym i mówionym,
  • samodzielność i wysokie zdolności organizacyjne,
  • umiejętność prowadzenia projektów,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności interpersonalne,
  • znajomość zagadnień fotografii i video (Social Media),

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć,
  • stabilne zatrudnienie w miejscu o wyjątkowym prestiżu,
  • pracę w zgranym zespole zaangażowanych specjalistów,
  • przyjazną atmosferę, brak monotonii, różnorodność i dynamikę działania,
  • rozwój indywidualny, bezpośredni wpływ na wizerunek obiektów,
  • benefity

Oferty spełniające kryteria rekrutacji, zawierające CV i list motywacyjny
należy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy