Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

Grupa VERASHAPEO firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
CADWORKS Systems jest ogólnopolskim, autoryzowanym dystrybutorem systemów do
projektowania CAD 3D, wspomagania produkcji CAM, analiz inżynierskich CAE, zarządzania dokumentacją projektową PDM z portfolio SOLIDWORKS oraz platformy 3DEXPERIENCE.
 W ofercie znajdują się zaawansowane technologicznie, innowacyjne rozwiązania globalnych producentów: SolidWorks, Dassault Systèmes, HEXAGON i VSHAPER, które są wykorzystywane w firmach produkcyjnych i projektowych na całym świecie, usprawniając procesy produkcji i zarządzania.
 W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydatek i Kandydatów zainteresowanych pracą w dziale marketingu na stanowisku:
SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Obowiązki

  • Planowanie i tworzenie aktywności marketingowych nakierowanych na pozyskanie leadów sprzedażowych
  • Skuteczne prowadzenie kampanii e-marketingowych (m.in. Google Ads) wspierających sprzedaż produktów i usług firmy oraz analiza ich efektywności
  • Prowadzenie profilu firmy w mediach społecznościowych (m.in. Facebook, LinkedIn, Instagram)
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych i reklamowych firmy
  • Poszukiwanie i wdrażanie niestandardowych form komunikacji marketingowej w celu generowania leadów sprzedażowych
  • Obsługa strony internetowej, redagowanie artykułów przy wsparciu specjalistów działu technicznego
  • Współpraca z agencjami reklamowymi i innymi firmami obsługującymi działalność marketingową oraz prowadzenie negocjacji cenowych
  • Organizacja konferencji, seminariów oraz innych wydarzeń branżowych (targi, wystawy, pokazy

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych on-line (SEO, SEM, AdWords, Remarketing, Content, Mailing)
  • Praktyczna znajomość narzędzi Google Ads oraz Google Analytics
  • Umiejętność analizowania i przedstawienia efektywności prowadzonych działań
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Wykształcenie wyższe – preferowane: marketing, grafika, Public Relations, komunikacja w biznesie lub techniczne z zakresu produkcji przemysłowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość WordPress, HTML
  • Znajomość narzędzi pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator) lub innych pokrewnych

Dodatkowy atut:

  • Orientacja w obszarze użytkowania programów do projektowania 3D dla przemysłu np. SolidWorks CAD 3D

Zapewniamy:

  • Stabilne warunki pracy – umowa o pracę
  • Dodatkowe wynagrodzeniowe premiowe uzależnione od osiągnięć
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach poprzez udział w ciekawych i niepowtarzalnych projektach,
  • Pracę w młodym, dynamicznym i kompetentnym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Oferty zawierające cv ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesłać przesłać klikając w przycisk aplikowania.
(w tytule wiadomości: Marketing - Wrocław lub Marketing - Rzeszów )

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

W CV prosimy wpisać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO)

Ogłoszenie archiwalne