Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

CADWORKS Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingu firmy nakierowanych na pozyskanie leadów sprzedażowych,

  • Stałe monitorowanie i wdrażanie zmian zwiększających efektywność działań marketingowych,

  • Wykorzystywanie narzędzi Marketing Automation w działaniach marketingowych,

  • Prowadzenia kampanii e-marketingowych wspierających sprzedaż produktów i usług firmy oraz raportowanie wyników,

  • Opracowywanie treści Content marketingowych przy wsparciu specjalistów działu technicznego,

  • Zarządzanie profilami firmowymi na Social media oraz firmową stroną internetową,

  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych i reklamowych firmy,

  • Planowanie i prowadzenie działań zwiększających rozpoznawalność marki,

  • Analiza i raportowanie skuteczności prowadzonych działań,

  • Bieżący monitoring tendencji marketingowych oraz analiza rynku i działań konkurencji,

  • Organizacja konferencji, seminariów, webinarów oraz innych wydarzeń branżowych (targi, wystawy, pokazy).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych on-line,

  • Umiejętności analityczne oraz znajomość narzędzi pakietu Office, Google, Social Media,

  • Otwartość na nowe trendy w marketingu,

  • Wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole,

  • Kreatywność, samodzielność, determinacja w dążeniu do celu,

  • Umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie,

  • Wykształcenie wyższe – preferowane: marketing, grafika, Public Relations, komunikacja w biznesie lub techniczne z zakresu produkcji przemysłowej,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Orientacja w obszarze użytkowania programów do projektowania 3D dla przemysłu np. SolidWorks CAD 3D

  • Znajomość obsługi programów graficznych

To oferujemy

  • Stabilne warunki pracy – umowa o pracę

  • Dodatkowe wynagrodzeniowe premiowe uzależnione od osiągnięć

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w ciekawych projektach,

  • Pracę w młodym, dynamicznym i kompetentnym zespole,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

CADWORKS Systems Sp. z o.o.

CADWORKS Systems jest ogólnopolskim, autoryzowanym dystrybutorem systemów do projektowania CAD 3D, wspomagania produkcji CAM, analiz inżynierskich CAE, zarządzania dokumentacją projektową PDM z portfolio SOLIDWORKS oraz platformy 3DEXPERIENCE.

W ofercie znajdują się zaawansowane technologicznie, innowacyjne rozwiązania globalnych producentów: SolidWorks, Dassault Systèmes, HEXAGON i VSHAPER, które są wykorzystywane w firmach produkcyjnych i projektowych na całym świecie, usprawniając procesy produkcji i zarządzania.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydatek i Kandydatów zainteresowanych pracą w dziale marketingu.

Przewiń do profilu firmy

Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesłać klikając w przycisk aplikowania.

(w tytule wiadomości: Marketing - Wrocław lub Marketing - Rzeszów )

www.cwsystems.pl