Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

KRAJOWE CENTRUM EDUKACYJNE sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • branie udziału w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowych,

  • tworzenie kampanii reklamowych oraz ich bieżące monitorowanie,

  • tworzenie angażujących materiałów na potrzeby kampanii reklamowych,

  • zarządzanie treściami na naszej stronie internetowej i mediach społecznościowych,

  • zmienianie polskiego rynku edukacyjnego!

Nasze wymagania

  • posiadasz wiedzę w zakresie marketingu internetowego i SEO,

  • potrafisz obsługiwać podstawowe narzędzia marketingowe (Google Analystics, WordPress),

  • masz doświadczenie w tworzeniu kampanii Google Ads, Facebook, Instagram i YouTube,

  • potrafisz tworzyć i redagować teksty wysokiej jakości,

  • znasz zasady funkcjonowania influence marketingu,

  • jesteś kreatywny i nie brak Ci wyobraźni,

  • jesteś pracowity i szybko się uczysz,

  • potrafisz samodzielnie organizować własną pracę (planowanie, działanie, raportowanie),

  • mile widziane doświadczenie w edycji grafiki lub video,

  • doświadczenie w przygotowywaniu kampanii mailingowych będzie dużym atutem.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dynamicznej, nowoczesnej i kreatywnej firmie,

  • Pracę bezpośrednio z zarządem i wpływ na kierunek rozwoju organizacji,

  • Narzędzia oraz pełne wsparcie zespołu,

  • Możliwość pracy z domu i elastyczne godziny pracy,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze z kreatywnym i wspierającym zespołem,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość szybkiego awansu

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

KRAJOWE CENTRUM EDUKACYJNE sp. z o.o.

Jesteśmy niezależną organizacją, która wyznacza nowe standardy w dziedzinie nowoczesnej edukacji praktycznej. Dostarczamy usługi szkoleniowe i edukacyjne na najwyższym poziomie. Koncentrujemy się na nauce konkretnych, praktycznych umiejętności.

Przewiń do profilu firmy