Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

GTV OFFICE sp. z o.o.

6 0008 000 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie profili w social mediach (Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube)

  • Tworzenie treści w social mediach

  • Monitoring i analiza efektywności prowadzonych działań

  • Monitorowanie działań konkurencji i analiza trendów na rynku

  • Opracowywanie treści reklam i materiałów marketingowych

  • Organizacja targów oraz eventów firmowych

  • Tworzenie raportów na podstawie programów monitorujących

  • Kreowanie wizerunku firmy oraz budowanie świadomości marki na rynku

  • Realizacja strategii marketingowej firmy w porozumieniu z Kierownikiem Zespołu Marketingu

  • Poszukiwanie nowych możliwości promocji firmy

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość aplikacji Instagram, Facebook, YouTube, oraz narzędzi do zarządzania i analizy social media

  • Praktyczna znajomość: Facebook Ads, Google Analytics, Tag Manager, Data Studio

  • Mile widziane będzie doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji kampanii Google Ads i Facebook Ads

  • Lekkie pióro, które pozwoli na tworzenie angażujących treści

  • Kreatywność, innowacyjność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie z 25-letnim doświadczeniem

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Pracę stacjonarną w biurze w Ozimku z możliwością pracy zdalnej

  • Pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Pracę w godzinach 8-16

Jesteś pozytywnie zakręconą osobą, a na drugie imię masz człowiek orkiestra? Jednego dnia potrafisz być copywriterem czy social media managerem, a kiedy indziej specjalistą od zadań specjalnych? Znalazłeś się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie!

Dołącz do nas i zostań specjalistą ds. marketingu w GTV BUS! Największej firmie przewozowej w Polsce.