Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Słupsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, lidera z branży fashion, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowych
  • Prowadzenie kampanii marketingowych na stronie internetowej i Social Mediach
  • Koordynacja działań SEM i SEO
  • Wsparcie w przygotowaniach materiałów POS
  • Analiza efektywności prowadzonych działań oraz cykliczne raportowanie

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży fashion)
  • Znajomość zasad SEO
  • Mile widziana znajomość: CMS WrodPress, Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics
  • Lekkie piór, umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Samodzielność, kreatywność oraz nastawienie do realizacji celów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + premia)
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe
  • Miejsce w organizacji nastawionej na długofalową współpracę oraz dobrą atmosferę
  • Pracę pełną wyzwań, dynamiki i ciągłego rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy