Specjalista ds. Marketingu, Social Media i Influencer marketingu

ZAMAK MERCATOR Sp. z o.o.O firmie

  • Skawina, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Polska firma produkcyjno-handlowa o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osoby na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej wspierającej sprzedaż i budującej markę
  • Zarządzanie obszarem social media w kontekście budowania społeczności
  • Inicjowanie nowych działań i aktywności w obszarze digital i social media
  • Tworzenie treści exclusive (wywiady, wideo, transmisje live)
  • Kreowanie kampanii Youtube
  • Opracowywanie i wprowadzanie do serwisu www treści tworzonych w oparciu o media społecznościowe
  • Budowanie i pisanie treści – buzz marketing
  • Projektowanie i przygotowywanie kreacji graficznych i materiałów wideo
  • Realizacja promocji i kampanii reklamowych online
  • Analiza branży, rynku i konkurencji

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (marketing, PR, psychologia lub pokrewne)
  • Wiedzy specjalistycznej z obszaru marketingu B2B
  • Doświadczenia w zakresie tworzenia skutecznych treści i prowadzenia relacji live w mediach społecznościowych w branży technicznej (min 3 lata)
  • Bardzo dobrej znajomości platform społecznościowych ze szczególnym naciskiem na Facebook, Instagram, LinkedIn
  • Umiejętność pracy przed kamerą
  • Umiejętność montażu materiałów wideo
  • Znajomości języka angielskiego
  • Znajomości panelu reklamowego FB Ads
  • Znajomości influencer marketingu
  • Umiejętności sprawnego posługiwania się językiem polskim oraz tzw. „ lekkiego pióra” (znajomości zasad ortografii i gramatyki), redagowania tekstów oraz tworzenia zrozumiałych, angażujących treści w mediach społecznościowych

Dodatkowo cenimy:

  • Znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy
  • Praktyczną wiedzę i umiejętność tworzenia treści z wykorzystaniem narzędzi SEO
    (Ahrefs, Google Search Console, SEMRush, itp.)

Co oferujemy naszym pracownikom:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych (laptop, telefon, aparat, mikrofon, oświetlenie do nagrywania)

Stanowisko wymaga kreatywności – Co takiego jest w Tobie, że powinniśmy Cię zatrudnić? Pokaż, napisz lub nagraj materiał o sobie i przekonaj nas dlaczego jesteś najlepszym kandydatem na to stanowisko.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy