Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu - Social Media

ABILUS GROUP Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków (okolice), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

DRAGON WINCH - lider w branży wyciągarek samochodowych poszukuje do swojej nowej siedziby w Balicach osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu - Social MediaNumer ref.: Miejsce pracy: Balice /k. Krakowa (w sąsiedztwie portu lotniczego)

Podstawowe zadania:

  • kreowanie, planowanie oraz realizacja kampanii marketingowych w kanałach społecznościowych
  • prowadzenie profili firmowych oraz stron www
  • pisanie treści eksperckich i marketingowych
  • tworzenie materiałów marketingowych
  • bieżące działania w obszarze SEO
  • pisanie tekstów pod kontem pozycjonowania
  • prowadzenie analiz i statystyk z efektywności podejmowanych działań

Oczekiwania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość narzędzi do obróbki zdjęć i filmów
  • swoboda w pisaniu tekstów
  • doświadczenia w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych
  • doświadczenia w samodzielnej realizacji kampanii w mediach społecznościowych
  • znajomości narzędzi: Facebook Insights, FB Ads, Linkedin Ads, Brand24 oraz narzędzi analitycznych: Google (Analytics, Search Console, Trends)

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość realizacji ambitnych zadań i rozwoju osobistego
  • pracę w młodym zespole w firmie z przyjazną kulturą organizacyjną

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk Aplikuj teraz.

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów przeprowadzenia rekrutacji przez ABILUS GROUP Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 24, 32-083 Balice.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ABILUS GROUP Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 24, 32-083 Balice. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko [Specjalista ds. Marketingu - Social Media]. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przez Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez okres czasu wymagany do zakończenia procesu rekrutacji. Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podaje Pani/Pana swoje dane dobrowolnie.

Ogłoszenie archiwalne