Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. marketingu - social media

WHEEL TRADE Dariusz WichlińskiO firmie

  • Toruń, Bydgoszcz, Chełmno, Świecie, Grudziądz

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą z branży motoryzacyjnej, zajmującą się dystrybucją felg aluminiowych własnych marek na terenie wszystkich krajów europejskich za pośrednictwem rozbudowanej sieci dystrybutorów.

Profile naszych marek to:

Praca polegać ma przede wszystkim na prowadzeniu kanałów w mediach społecznościowych dedykowanych naszym markom. Głównie na Facebooku, Instagramie i Youtube. Mile widziani kandydaci z zamiłowaniem do motoryzacji.

Poszukujemy osoby która:

  • Posiada doświadczenie w prowadzeniu kanałów social media
  • Biegle radzi sobie z obsługą komputera
  • Posługuje się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
  • Wykazuje się znajomością podstawowej obróbki w programach graficznych, np Photoshop
  • Jest kreatywna i ma wysokie poczucie estetyki
  • Potrafi analizować skuteczność prowadzonych działań
  • Jest sumienna i dokładna

Powierzane zadania:

  • Publikowanie treści w oparciu o dostarczone materiały zdjęciowe i video
  • Planowanie i realizacja kampanii sponsorowanych FB/IG
  • Kontrola powierzonego budżetu
  • Wzbogacanie graficzne contentu do materiałów reklamowych
  • Nawiązywanie relacji z innymi użytkownikami social mediów, np w postaci reagowania na ich posty zawierające nasze produkty
  • Przygotowywanie raportów efektywności działań marketingowych
  • Śledzenie bieżących trendów w social media
  • Monitoring oraz analiza działań w zakresie marketingu social media marek konkurencyjnych
  • Proponowanie własnych pomysłów działania do wprowadzenia na FB/IG

Oferujemy:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Swobodną atmosferę w pracy
  • Nieograniczoną możliwość rozwoju w zakresie obejmowanego stanowiska (w tym możliwość udziału w zewnętrznych szkoleniach w pełni finansowanych przez firmę)
  • Bardzo dobrze wyposażone miejsce pracy
  • Atrakcyjne wyjazdy integracyjne finansowane przez firmę
  • Premie okolicznościowe i uznaniowe

Ogłoszenie archiwalne