Specjalista ds. Marketingu

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 03.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z ponad 25 letnim doświadczenie w branży profesjonalnych usług czystościowo-porządkowych oraz ochrony osób i mienia w zawiązku z dynamicznym rozwojem i potrzebą rozbudowywania struktur poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej,
    • Promowanie marki oraz dbanie o wizerunek firmy na rynku,
    • Przygotowywanie i redagowanie treści materiałów reklamowych,
    • Współpraca z poszczególnymi działami w firmie i analiza ich potrzeb marketingowych,
    • Prowadzenie działań marketingowych w internecie mających na celu zwiększenie świadomości i rozpoznawalności marki,
    • Kreacja i opracowanie nowych narzędzi marketingowych,
    • Analiza działań marketingowych prowadzonych przez konkurencje,
    • Tworzenie i zarządzanie kampaniami Google AdWords,
    • Koordynanacja działań marketingowych wspierających sprzedaż.

    Oczekiwania:

    • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze marketingu – warunek konieczny
    • Praktyczna znajomość SEO, SEM, content marketingu, Google Analytics (mile widziany certyfikat Google),
    • Umiejętność budowania strategii marketingowej,
    • Dobra znajomość procesów marketingowych i funkcjonowania współczesnych działów marketingu oraz kanałów informacyjnych,
    • Wysoko rozwinięte kompetencje organizacyjne i interpersonalne,
    • Dobra organizacja czasu pracy.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
    • Zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie.

    CV należy przesłać klikając APLIKUJ na dole,
    w temacie wpisując nazwę stanowiska.

    Prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach aplikacyjnych:

    - Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

    - Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

    - Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

    - Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydatów do pracy

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia   27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE I.119 z 04.05.2016) informuję:

    iż:
    - Administratorem Danych Osobowych są Zakłady Usługowe „EZT” S.A. z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Modrzewiowej 7

    - Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@ezt.pl

    - Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    - Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania rekrutacji.

    - Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych               i cofnięcia zgody.

    - Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

    - Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.