Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. marketingu

BIOPOINT M.JANKOWSKI M.NIEWIADOMSKA sp.j.O firmie

  • Sadowa 4
    Stawiguda (pow. olsztyński), warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BIOPOINT M.JANKOWSKI M.NIEWIADOMSKA sp.j.

Sadowa 4

Stawiguda (pow. olsztyński)

BioPoint - światowy pionier

na rynku specjalistycznych produktów dla zwierząt.

Jesteśmy grupą ludzi, którzy za Cel postawili sobie redukcje zużycia antybiotyków stosowanych u zwierząt. Do realizacji naszego Celu stworzyliśmy Naturalne Rozwiązania oparte na substancjach roślinnych, witaminach i minerałach. W ciągu prawie dwudziestu lat pracy zrozumieliśmy, że wysokiej jakości produkty wraz z profesjonalnym wsparciem merytorycznym są kluczem do realizacji naszej Misji.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i realizacja celów
  • Poszukiwanie możliwości marketingowych (targi, konferencje, reklama w mediach, promocja na ważnych serwisach internetowych)
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych
  • Bieżący kontakt z klientami i dostawcami
  • Prowadzenie stron internetowych (tworzenie treści)
  • Wyszukiwanie najlepszych ofert i partnerów
  • Tworzenie i organizacja wydarzeń promujących firmę
  • Badanie i realizacja potrzeb poszczególnych działów firmy

Czego oczekujemy?

  • Zaangażowania i samodzielności w wykonywaniu zadań
  • Kreatywnej i efektywnej organizacji pracy
  • Komunikatywności i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność podejmowania trafnych decyzji
  • Biegłej obsługi komputera i urządzeń biurowych (pakiet MS Office) oraz mile widziana znajomość obsługi programów graficznych
  • Chęci do rozwoju i przyswajania nowej wiedzy
  • Pozytywnego podejścia do ludzi

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dużo wyzwań oraz pracę w dynamicznym środowisku
  • Karta sportowa i pakiet medyczny
  • Niezbędne narzędzia do realizacji zadań
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Stabilne warunki zatrudnienia - praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne