Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu Strategicznego

Zakłady Urządzeń Kotłowych STĄPORKÓW S.AO firmie

  • Stąporków

    Stąporków, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza handlowa;

  • Wsparcie Działu Handlowego poprzez przygotowywanie materiałów i narzędzi

  • Współtworzenie, realizowanie i monitorowanie komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej;

  • Współtworzenie strategii marketingowej;

  • Dbanie o obecność w mediach (w tym social mediach);

  • Zarządzanie treścią strony internetowej;

  • Koordynacja projektów specjalnych (konferencje, targi, itp.);

  • Współpraca z agencjami reklamowymi i PR w zakresie prowadzonych działań jeżeli będą takowe konieczne;

  • Wsparcie sił sprzedaży w realizacji regionalnych działań marketingowych;

  • Prowadzenie marketingu w odniesieniu do planowanych potrzeb rynku w tym zbieranie informacji o planach inwestycyjnych klientów oraz udział w wydarzeniach promocyjnych;

  • Bieżąca weryfikacja potrzeb rynku w zakresie działalności Spółki;

  • Monitorowanie i analiza rynku oraz konkurencji;

  • Promowanie świadczonych usług oraz produkowanych wyrobów przez Spółkę.

Nasze wymagania

  • Znajomość aktualnych technik oraz narzędzi marketingowych oraz social media;

  • Znajomość systemów CMS do zarządzania treścią na stronach www;

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel;

  • Umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego;

  • Innowacyjność w podejmowaniu nowych rozwiązań;

  • Znajomość języka angielskiego, minimum w stopniu komunikatywnym;

  • Świetna organizacja własnej pracy, umiejętność ustalania priorytetów oraz odpowiedzialność za wykonywane zadania;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność negocjacji;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Dużą samodzielność, możliwość inicjowania i wdrażania własnych rozwiązań;

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym, zgranym zespole;

  • Dostęp do najnowszych technologii oraz rozwiązań biznesowych;

  • Szkolenia.

Zakłady Urządzeń Kotłowych STĄPORKÓW S.A

Spółka Zakłady Urządzeń Kotłowych „Stąporków” S.A. to renomowana firma działająca nieprzerwalnie od ponad 40 lat, posiadamy ugruntowaną pozycję rynkową i finansową stabilność, a w związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy zmotywowanej, doświadczonej i kreatywnej osoby.

Przewiń do profilu firmy