Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

Cellco Communications sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Media Plan – ustalanie z Zarządem uporządkowanego planu działań marketingowych oraz ich realizacja w ustalonych ramach czasowych

  • Road Show – nadzór nad prezentacjami dla klientów – organizacja i koordynacja prezentacji wyjazdowych, osobisty nadzór na miejscu, dobór produktów objętych prezentacją, katalogów, kreacja prezentacji PowerPoint, analiza odbytych prezentacji

  • Konferencje, targi, eventy – określanie celów, koncepcja, organizacja, nadzór, raport skuteczności, nadzór nad realizacją założonych celów

  • Dbałość o strony www – redagowanie wpisów, dbałość o aktualność treści, produktów, kreowanie nowych stron – idea, opisy, rekomendacja i współpraca z firmami zewnętrznymi odpowiedzialnymi za tworzenie portalu

  • Materiały graficzne: koordynacja prac, nadzór, przekazywanie wytycznych dla grafików w pracach nad katalogami, kartami produktowymi, organizacja oraz nadzór nad sesjami foto, redagowanie artykułów technicznych na podstawie treści przekazanych z działów technicznych

  • Dbałość o aktualność materiałów graficznych, sampli produktowych, makiet reklamowych

  • Wsparcie w realizacji projektów z branży teletechnicznej

  • Założenia, realizacja i rozwój marketingu wewnętrznego

  • Codzienne raportowanie do Zarządu o realizacji zadań marketingowych

  • Motywowanie i szkolenie pracowników firmy

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w marketingu (najlepiej produktów technicznych)

  • Znajomość systemów ERP/CRM, pakietu Office

  • Wiedzę nt. przygotowywania akcji marketingowych

  • Umiejętność pracy w zespole, współpracy z innymi działami

  • Pozytywne nastawienie do sprzedaży, pracy z klientami

  • Podstawową znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • pracę w firmie z dziedziny nowoczesnych technologii z drogą do satysfakcjonującej kariery

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • nagrody uznaniowe

  • dofinansowanie do wymarzonych wakacji, ubezpieczenie grupowe

  • pracę w zespole realizującym projekty dla światowych liderów z branży telecom

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Cellco jest jednym z wiodących dostawców pasywnych komponentów sieci światłowodowych. Praca w naszej firmie to udział w procesie tworzenia nowych technologii i rozwoju sieci informatycznej na świecie. Dołączając do naszej fantastycznej organizacji będziesz miał okazję, aby dać swojej marketingowej karierze najlepszy impuls do rozwoju.

Przewiń do profilu firmy