Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

OPTeam SAO firmie

OPTeam SA

113

Tajęcina (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii i komunikacji marketingowej,

  • Planowanie i realizacja działań marketingowych,

  • Tworzenie kontentu do różnych kanałów komunikacji z rynkiem,

  • Wsparcie pionu handlowego w działaniach prospektingowych,

  • Współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie budżetów marketingowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane marketing/PR),

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • „Lekkie pióro” – umiejętność tworzenia treści marketingowych wysokiej jakości,

  • Praktyczna znajomość narzędzi marketingowych, w tym zagadnień z zakresu marketingu internetowego,

  • Otwartość na nowe trendy w marketingu,

  • Umiejętności analityczne oraz znajomość narzędzi pakietu Office,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Komunikatywność i kreatywność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży IT.

To oferujemy

Praca w OPTeam to szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Dołączając do nas, będziesz mieć okazje do ciągłego poszerzania swoich kompetencji – praktycznego zdobywania nowej wiedzy i nowych umiejętności, współpracując przy wielu ciekawych i zaawansowanych technologicznie projektach. Zapewniamy komfortowe warunki pracy i dbamy o dobrą atmosferę w zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy dzień wolny na urodziny