Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

REMEDY

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie contentu wspierającego cele sprzedażowe i employer branding firmy

  • udział w kreowaniu strategii marketingowej

  • tworzenie treści oraz grafik w ramach działań prowadzonych w mediach społecznościowych: LinkedIn, Facebook, blog firmowy

  • współpraca z agencjami, drukarniami w zakresie materiałów marketingowych, reklamowych

  • zarządzanie serwisami internetowymi firmy oraz współpraca z agencjami SEO/SEM

  • analiza trendów oraz bieżący monitoring konkurencji w branży HR

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w marketingu internetowym

  • z duża dozą swobody tworzysz treści („lekkie pióro”) i poruszasz się w social mediach

  • masz głowę pełną pomysłów oraz chęć do realizacji ich w ramach naszej marki

  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu SEO oraz Adwords

  • umiesz odnaleźć się w środowisku WordPress

  • wiesz do czego służą programy takie jak Canva, Corel Draw, Power Point, a praca w nich sprawia Ci przyjemność

  • lubisz pracę z ludźmi i dla nich, bo taka jest nasza firma

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o spłaszczonej strukturze

  • prywatną opiekę medyczną

  • bogatą dawkę wiedzy o nas i naszych usługach w ramach szkolenia wdrażającego Cię w obowiązki

  • jasny zakres decyzyjności, dużą samodzielność w działaniu oraz przestrzeń na realizowanie własnych pomysłów

  • pracę w dynamicznym środowisku O365 – kręci nas korzystanie z najnowszych kanałów komunikacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

REMEDY

Rozmawiamy językiem wzajemnego partnerstwa, a dialog z nastawieniem na rozwój traktujemy jako podstawę kontaktu. Jeśli chciałbyś towarzyszyć nam w kreowaniu naszej marki, a tym samym jesteś gotowy do wielu wyzwań z zakresu marketingu oraz jesteś mistrza pióra i contentu zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o załączenie wraz CV portfolio z przykładami prac.