Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. marketingu

Janvest SAO firmie

Janvest SA

Kosynierów Kościuszkowskich 13

Toruń

Spółka udziela pożyczek pozabankowych podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie całej Polski. Spółka jest wiodącym podmiotem na rynku współpracującym z ogólnopolskimi funduszami inwestycyjnymi i operatorami pośrednictwa finansowego. Na rynku istnieje od 2001 r.

Zadania:

  1. Przygotowywanie strategii marketingowej firmy
  2. Planowanie, wdrażanie oraz koordynowanie projektów marketingowych, eventów, akcji promocyjnych i wydarzeń firmowych
  3. Prowadzenie i aktualizowanie strony internetowej
  4. Monitorowanie i optymalizacja działań online w obszarze social media oraz e-mailingu
  5. Opracowywanie tekstów reklamowych i materiałów promocyjnych
  6. Współpraca z partnerami zewnętrznymi – agencja reklamowa, grafik, drukarnia
  7. Raportowanie i analiza wprowadzanych procesów
  8. Prowadzenie badań marketingowych – analiza działań rynkowych i pozycji rynkowej firmy

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe
  2. Minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku (mile widziane praca w branży handlowej)
  3. Umiejętność stworzenia własnego warsztatu pracy
  4. Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  5. Komunikatywność i otwartość
  6. Dokładność i rzetelność

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie na pełny eatat w oparciu o umowę o pracę,
  2. Przyjazną atmosferę pracy,
  3. Niezbędne narzędzia pracy
  4. Możliwość rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne