Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Karat Elektro Recykling S.A.O firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • Planowanie i realizacja Kampanii marketingowych oraz działań promocyjnych.
  • Udział w kreowania strategii marketingowej Spółki
  • Analizowanie i optymalizacja strony internetowej oraz wskazanego programu.
  • Monitorowanie działań i uzyskiwanie efektów marketingowych.
  • Budowanie bazy klientów w tworzonych przez nas rozwiązaniach.
  • Optymalizacja procesów marketingowych.
  • Bieżąca współpraca z osobami Zarządzającymi w zakresie pozostałych spraw biurowych.

Wymagania:

  • Wysoki poziom zdolności organizacyjnych, interpersonalnych oraz komunikatywnych.
  • Skrupulatność i zaangażowanie oraz odpowiedzialność.
  • Samodzielność i wykazywanie inicjatyw.
  • Umiejętności w obszarze analityki internetowej (Google Analytics) oraz zagadnień SEM i SEO

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę.
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy