Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu

  • Toruń, Łysomice (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 10.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bednarscy sp.j. - Autoryzowany Dealer Marki Mazda oraz Toyota w związku
    z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Specjalista ds. marketingu
    Miejsce pracy: Toruń (Toyota), Łysomice (Mazda)

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie szeroko rozumianego marketingu firmy (w tym m.in. prowadzenie kampanii OOH, radio, Social Media),
    • Budowa pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym,
    • Realizacja strategii marketingowych zgodnie z polityką poszczególnych importerów,
    • Organizacja i koordynacja akcji promocyjnych oraz eventów, zarządzanie budżetem,
    • Przygotowywanie informacji prasowych,
    • Przygotowywanie materiałów wspierających sprzedaż (POS) dla poszczególnych działów organizacji,
    • Nadzór nad zawartością stron internetowych oraz profili w portalach społecznościowych,
    • Współpraca z agencjami i firmami z branży reklamowej.

    Wymagania:
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze marketingu,
    • Umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia,
    • Umiejętność selektywnego wybierania grup docelowych dla organizowanych akcji promocyjnych,
    • Doświadczenie w pracy z bazą danych klientów,
    • Znajomość branży reklamowej,
    • Kompetencje w zakresie organizacji, prowadzenia i rozliczania imprez promocyjnych,
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programów graficznych (Photoshop, CorelDraw),
    • Prawo jazdy kat. B.
    Oferujemy:
    • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem,
    • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach.

    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem opcji:
    Informujemy, iż zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz.Urz. UE z 2016r. L 119, które weszło w życie z dniem 25.05.2018r. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Bednarscy sp.j., ul. M. Skłodowskiej-Curie 1-3, 87-100 Toruń, NIP: 9561892621, KRS: 0000107148.

    Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia bieżącej rekrutacji, z zastrzeżeniem nie dłużej niż przez okres jednego roku. Dane osobowe nie będą profilowane ani też przekazywane do państw trzecich.

    Informujemy, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przeniesienia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Wnioski dotyczące wykonywania uprawnień należy kierować pod adres mailowy: [email protected] wpisując konkretne żądanie skorzystania z uprawnienia.

    Dane zbierane są dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźniej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

    W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bednarscy sp.j., ul. M. Skłodowskiej-Curie 1-3, 87-100 Toruń, NIP: 9561892621, KRS: 0000107148. moich danych osobowych w przesłanym CV na potrzeby bieżącej rekrutacji, w tym podanych dobrowolnie pozaustawowych danych w postaci nr telefonu, adresu e-mail, ew. nieodpłatnego przechowywania wizerunku zamieszczonego w CV czy innych danych.”

    W celu umożliwienia nam kontaktu w przypadku kolejnych rekrutacji, prosimy o dodatkowe umieszczenie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bednarscy sp.j., ul. M. Skłodowskiej-Curie 1-3, 87-100 Toruń, NIP 9561892621, KRS: 0000107148 moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w tym podanych dobrowolnie pozaustawowych danych w postaci nr telefonu, adresu e-mail, ew. nieodpłatnego przechowywania wizerunku zamieszczonego w CV czy innych danych.”