Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu Tradycyjnego

Paula Fish Sp. J.

Braci Staniuków 18

Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • Szeroko pojęte działania promocyjne i marketingowe na rzecz firm, ze szczególnym naciskiem na tradycyjne formy reklamy i promocji

  • Kreowanie treści i wdrażanie kampanii marketingowych kanałów tradycyjnych

  • Dbanie o ekspozycję produktów i ich pozycjonowanie

  • Kontrola poziomu zapasu oraz zamawianie opakowań produktowych, produktów komplementarnych, gadżetów

  • Obsługa i organizacja wewnętrznych i zewnętrznych wydarzeń firmowych

  • Obsługa wewnętrznych potrzeb firmy, związanych z kwestiami wizerunkowymi i handlowymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Pozytywne nastawienie i kreatywność

  • Wiedza w zakresie nowych technologii oraz trendów w branży marketingowej

  • Proaktywne podejście do pracy

  • „Lekkie pióro” przy tworzeniu treści marketingowych i łatwość w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1

  • Mile widziana znajomość programu graficznego Photoshop

  • Wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • Niesamowitą przygodę związaną z pracą dla kilku firm z różnych branż, będących w naszej grupie

  • Pracę zarówno w projekcie typu start-up, jak i osobnym, o dojrzałej strukturze organizacyjnej

  • Realny wpływ na kierunki rozwoju nowej marki

  • Stanie się częścią świeżego i dynamicznego zespołu z pasją

  • Umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Kurs języka angielskiego dla pracowników

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlowo-usługową z siedzibą w Słupsku. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty do działu księgowości w naszym biurze w Gdańsku, w nowoczesnym biurowcu: Olivia Biznes Centre. Zapraszamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy