Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu treści (content marketing)

CONVERTIS SPÓŁKA Z O.O.

6 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja produkcji podcastu i kanału YouTube, w tym podwykonawców.

  • Kreacja treści marketingowych i sprzedażowych na potrzeby marketingu i sprzedaży.

  • Tworzenie prostych grafik w Canva na social media.

  • Koordynacja i planowanie publikacji treści na : Social Media, Youtube, blogu, stronie www.

  • Przygotowywanie i koordynacja “case study “.

  • Wsparcie innych działów w firmie poprzez realizację projektów wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Drobne prace administracyjne.

  • Koordynacja partnerów zewnętrznych: copywriterów / grafików etc.

  • Monitorowanie efektywności działań i rekomendowanie działań.

  • Wsparcie w codziennych obowiązkach Dyrektora Sprzedaży i Marketingu - i na szczęście nie będzie to parzenie kawy :)

Nasze wymagania

  • Lubisz i potrafisz rozmawiać z ludźmi, bo to dla nas bardzo ważne! => Cały dział marektingu to niezłe gaduły (oczywiście tylko poruszają tematy firmowe) i fajnie, jakby mieli kompana!

  • Posiadasz praktyczną znajomość narzędzi marketingowych i nowoczesnych kanałów komunikacji.

  • Dbasz o szczegóły, jesteś uporządkowana/y i systematyczna/y, a do tego potrafisz domykać zaległe zadania - idealnie!

  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia przynajmniej w jednym z następujących obszarów: marketing / social media / ecommerce.

  • Uwielbiasz pisać, masz “lekkie pióro” i podążasz za trendami marketingowymi :)

  • Masz poczucie estetyki, potrafisz ocenić jak powinien wyglądać dobrze przygotowany materiał graficzny.

  • Jesteś samodzielna/y, odpowiedzialna/y, terminowa/y, ale nie boisz się pytać?

  • Umiejętnie diagnozujesz problemy i potrafisz zaproponować ich rozwiązywanie.

  • Czujesz ciągły głód nauki i jesteś zaangażowana/y w prawie wszystko, co robisz ;)

  • Praca w marketingu sprawia Ci fun - bo to dla nas ważne, żebyś miał ciekawe miejsce do pracy:)

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi ecommerce.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym efektywną komunikację pisaną i mówioną.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 6000 - 9000 zł netto przy B2B.

  • 26 dni “urlopu” + 30 dni “chorobowego”.

  • Pełen etat i elastyczny czas pracy.

  • Pracę zdalną w 100% - z dowolnego miejsca w Polsce.

  • Dużą samodzielność i niezależność w realizowaniu zadań.

  • Otwartość na Twoje pomysły na rozwój firmy i rozwiązania dla klientów.

  • Brak bezsensownych procedur i zbędnej biurokracji.

  • Pełne wsparcie zespołu - każdy dokładnie zna swoje zadania i wie, gdzie szukać pomocy w razie problemów.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Wsparcie, szkolenia i rozwój w zakresie, który Cię najbardziej zawodowo interesuje.

  • Dwa wyjazdy integracyjne w roku, by poznać bliżej zespół.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Szukamy osoby zaangażowanej (bo sami tacy jesteśmy) i chcącej pracować z fajną ekipą, więc aplikując pokaż nam że taka / taki jesteś.

To my, Convertis.

Najlepszy i największy SoftwareHouse od PrestaShop i SOTEShop.

(przynajmniej wg wewnętrznego badania wśród współpracowników :) )

Realizujemy najtrudniejsze i najbardziej zaawansowane moduły, rozszerzenia funkcjonalności i szablony graficzne. Obsługujemy sklepy, które mają po 50 mln zł obrotu rocznie. Nie robimy mikro sklepów!

Zespół jest naszą siłą i dumą! W tej chwili jest nas 21 osób - specjalistów i ekspertów w branży - wszyscy pracujemy zdalnie w 100% od 7 lat. Nasz ENPS (satysfakcja z firmy i szefa) to aż 64%, najlepsze firmy takie mają!

Mamy kilka sztandarowych projektów w marketingu B2B. Są to m.in. podcast Rozmowy na zapleczu (TOP3 w ecommerce), kanał na YT, blog, rankingi, newsletter.

I właśnie szukamy osoby, która wesprze nas w realizacji obecnych i pomoże wykreować kolejne projekty komunikacyjne dla marketingu B2B.

Przewiń do profilu firmy