Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Maxcom S.A.O firmie

Maxcom S.A.

Towarowa 23A

Tychy

Spółka Maxcom SA jeden z liderów rynku sprzętu telekomunikacyjnego i elektroniki użytkowej w Polsce i Europie w związku z dynamicznym rozwojem pilnie poszukuje osób na stanowisko:

Jeśli chcesz:

  • Realizować strategię marketingową dla międzynarodowej firmy,
  • Brać udział w budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz jej marek,
  • Razem z Działem Handlowym wprowadzać na rynek nowoczesne produkty,
  • Być współautorem ogólnopolskich oraz międzynarodowych akcji promocyjnych,
  • Wspólnie z Dyrektorem Marketingu realizować ogólnopolskie kampanie reklamowe
  • Brać udział w przygotowaniach do krajowych i zagranicznych targów handlowych,
  • Sprawować kontrolę nad firmową stroną internetową oraz rozwojem profili firmy w social media (Facebook, LinkedIn, Instagram).

I jeśli możesz pochwalić się:

  • Ukończeniem studiów wyższych związanych z marketingiem, PR, dziennikarstwem lub inną pokrewną dziedziną,
  • Kreatywnością, asertywnością i samodzielnością,
  • Doświadczeniem w prowadzaniu działań wspierających sprzedaż (głównie B2B) – warunek konieczny,
  • Doświadczeniem w pracy w dziale marketingu przez min. 3 lata (mile widziane w branży produkcyjnej),
  • Doświadczeniem w organizacji stoisk targowych,
  • Dobrą znajomością języka angielskiego,
  • Doświadczeniem w promowaniu produktów zarówno do klienta biznesowego jak i indywidualnego,
  • Wiedzą co to CPC, B2B, OOH, CMYK,
  • Chęcią do nawiązywania kontaktów i otwartością,
  • Umiejętnością pracy w zespole pełnym fajnych ludzi.

Możemy Ci zaoferować:

  • Ciekawą, stabilną oraz pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Naukę języka angielskiego, wyjazdy integracyjne i inne ciekawe benefity,
  • Dobrej klasy narzędzia pracy,
  • Ambitne zadania oraz możliwość rozwoju,
  • Atrakcyjne oraz elastyczne warunki zatrudnienia,
  • Miłą i opartą na koleżeństwie atmosferę pracy,
  • Dużą samodzielność w działaniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Maxcom S.A. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez MAXCOM SA w Tychach”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy