Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu w Sklepie Internetowym

Desportivo Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

W Desportivo wierzymy, że dobra i markowa odzież jest w zasięgu każdego z nas. Chcemy, aby kupując nasze produkty każdy poczuł się wyjątkowo. Zachęcamy do tego, aby aktywnie spędzać czas, podczas spaceru, zabawy z dzieckiem, wizyty na siłowni czy spotkania z przyjaciółmi.

Od 14 lat umożliwiamy naszym klientom szybki dostęp do oryginalnych produktów w najlepszych cenach. W swojej ofercie mamy takie marki jak Adidas, Nike, Puma, Reebok, Under Armour, 4f i wiele innych. Działamy już w kilku krajach: Polsce, Niemczech, Rumunii, Słowacji i Czechach.

W Desportivo każdy jest dla nas ważny. Jako część zespołu, jako pracownik, jako człowiek. Zadbamy więc o to, abyś szybko poczuł tą atmosferę i miał możliwość wykorzystać to co w Tobie najlepsze. Oferujemy pełne wsparcie w realizacji Twoich zadań oraz możliwość podnoszenia kompetencji.

TWOJE ZADANIA:

  • Planowanie i wdrażanie akcji promocyjnych,
  • Opracowywanie treści reklam i materiałów marketingowych,
  • Prowadzenie komunikacji w kanałach social media,
  • Zarządzanie jakością komunikacji na stronie internetowej,
  • Aktywna współpraca z innymi działami w firmie,

DOCENIAMY:

  • Doświadczenie w pracy w dziale marketingu sklepu internetowego,
  • Znajomość narzędzi marketingu internetowego,
  • Doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w social media,
  • Kreatywność i pozytywne nastawienie,
  • Sumienność i dobrą organizację pracy,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Zainteresowanie sportem, zdrowiem i aktywnością fizyczną,

OFERUJEMY DLA CIEBIE:

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń,
  • Wparcie merytoryczne w realizacji zadań,
  • Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Praca zdalna jako opcja
  • Dowolna forma współpracy (b2b / umowa o pracę)

Ogłoszenie archiwalne