Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu

Lynx OptiqueO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • ścisła współpraca z Managerem ds. Produktu i Marketingu,
  • ścisła współpraca z francuskim partnerem w dziedzinie komunikacji, programów lojalnościowych, strony internetowej, blogu,
  • przygotowywanie planów promocji i ich koordynacja,
  • współpraca i pomoc agencji marketingowej w prowadzeniu social media,
  • współpraca z kontrahentami,
  • współpraca z managerami regionalnymi i zespołem sprzedażowym,
  • analiza konkurencji,
  • merchandising,
  • monitorowanie i mierzenie efektywności realizacji kampanii marketingowych,
  • aktywny udział w projektach rozwoju przedsiębiorstwa (w tym m.in otwarcia nowych salonów, wprowadzania nowych produktów, wdrażania nowych narzędzi marketingowych).

Dołącz do nas jeśli:

  • chcesz zdobyć doświadczenie w marketingu offline i online,
  • interesujesz się marketingiem produktów premium,
  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną i umiesz pracować nad kilkoma projektami jednocześnie,
  • znasz język francuski i/lub angielski na poziomie B2,
  • znajomość języka francuskiego obowiązkowa.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju
  • pracę w biurze na Nowym Świecie w Warszawie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy